21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи
Одне із молодих українських свят, має, тим не менш, непросту історію і подвійне значення. Вперше цей день як святковий був відзначений у 2005 р. за указом президента Віктора Ющенка. Підставою стало початок Помаранчевої революції у 2004 р. Тоді свято був названий Днем Свободи, і під таким іменем проіснував протягом шести років — до 2011 р. Новий президент Віктор Янукович скасував указ свого попередника.
У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.
У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.
З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України у Міньківському НВК було проведено ряд заходів.
День розпочався загальношкільною лінійкою «Нескорена та незламна Україна», яка закінчилась флеш-мобом «Гіімн моєї Держави» (спільне виконання гімну України)
А далі - музична вітальня «Співуча моя Україна!»,конкурс малюнків та колажів «Вільна країна очима дітей!». Закінчився день проведенням виховних годин, які пройшли під гаслом «У нас єдина держава і ми єдиний народ».
Оформлена книжкова виставка «Україна – територія сободи» та фотовиставка «Герої не вмирають»
Проведені заходи сприяли виховання почуття патріотизму, любові до свого рідного краю, народу.

 




|